
Світлодіодний неон 220В холодний білий AVT-1 smd 2835-120 лід/м 7Вт/м, герметичний. Бухта 50 метрів
- Готово до відправки
- Код: 1018066
100 ₴/м
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Світлодіодний неон 220В білий холодний AVT-1 smd 2835-120 лід/м 7Вт/м, герметичний
Ціна вказана за 1 метр.
Світлодіодний неон 220В на основі світлодіодів SMD 2835, 120 світлодіодів на метр — вибір професіоналів і відмінне рішення, якщо Вам потрібно зробити оригінальне зовнішнє декоративне контурне підсвічування насиченого кольору. Діодний неон — це сучасна альтернатива холодному неону, оскільки має більшу гнучкість і економічність. Вибираючи саме цей неон, Ви отримуєте товар оптимального співвідношення ціни та якості.
Колір світіння – холодний білий.
Гнучкий корпус ПВХ пофарбований в білий колір. Лід неон 220В економічний: споживає лише 7 Вт/м. Має високий рівень вологозахисту IP65. Розміри корпусу неону 8х16 мм.
Гнучка світлодіодна трубка 220 вольт – це справжній простір для творчості дизайнерів, архітекторів та будівельників. Завдяки гнучкості і невеликій товщині лід неону всі оригінальні ідеї можуть нарешті втілитись у життя!
Ви можете використовувати його для таких цілей:
світлодіодні вивіски;
світлодіодна реклама;
створення світлових постатей;
діодне підсвічування та декорування дерев;
світлове оформлення та контурне підсвічування ресторанів, кафе, барів, торгових центрів, салонів, магазинів;
новорічне оформлення приватних будинків.
LED неон (світлодіодний шнур) підключається до мережі 220 вольт, для його монтажу використовують:
Для підключення стрічки до мережі живлення потрібен адаптер живлення. Якщо потрібно з'єднати в ланцюг кілька стрічок, то використовується двосторонній конектор з проводом.На торець стрічки обов'язково надягається захисна заглушка, а для герметизації з'єднань використовуються кембрики термозбіжні. Монтаж лід стрічки 220В на поверхню рекомендується проводити за допомогою спеціального алюмінієвого або пластикового профілю.
Увага! Адаптер живлення для підключення неону до мережі 220в та інші комплектуючі не входять в комплектацію. Зверніться, будь ласка, до менеджера за консультацією для підбору необхідних комплектуючих до цього неону.
За дотримання правил підключення та монтажу гарантія – 6 місяців.
В асортименті також доступні такі кольори:нейтральний білий, синій, зелений, блакитний, лимонно-жовтий, помаранчевий, рожевий, фіолетовий, червоний, жовтий.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | IP65 |
| Відстань між контактами | 6 мм |
| Гарантія | 12 міс |
| Клас якості | Professional |
| Кратність різу | 100 см |
| Кут світіння | 140° |
| Кількість метрів в котушці | 50 м |
| Матеріал оболонки | ПВХ |
| Призначення | Для вулиці; Для сходів; Для парку; Для фасаду; Для реклами |
| Застосування | Для вулиць; Для реклами |
| Робоча температура | -25 °C — +30 °C |
| Робоча напуга | 220-250 V |
| Світловий потік на метр | 100 Lm/m |
| Температура світіння | 9500 K |
| Тип діода | SMD 2835 |
| Тип харчування | Від мережі (блок живлення) |
| Колір світіння | Білий холодний |
| Яскравість на діод | 1 Lm |
- Ціна: 100 ₴/м



