
Світлодіодний неон 12В рожевий smd 2835-120 лід/м 8Вт/м, 8*16мм ПВХ
- В наявності
- Код: 1018097
112,67 ₴/м
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Світлодіодний неон 12В рожевий smd 2835-120 лід/м 8Вт/м, 8*16мм ПВХ
Світлодіодний неон 12В (neon-flex) – це гнучкий світловий шнур, який застосовується при виготовленні реклами, при створенні підсвічування в приміщеннях і для зовнішньої підсвітки. По своїй конструкції лід неон представляє з себе стрічку світлодіодів, запаяну в гнучку полівінілхлоридну оболонку.
Основна перевага неону – здатність прийняти практично будь-яку форму вигину, що дозволяє створювати світлові фігури різних конфігурацій і різного рівня складності для розробки нестандартних дизайнерських проектів. З цієї причини неон користується високим попитом у зовнішній рекламі, архітектурі і led дизайні.
Прекрасна альтернатива неонових трубок, світлодіодних стрічок 220 Вольт, неону 220 Вольт і світлодіодними стрічками 12В силіконі.
Від світлодіодної стрічки неон флекс відрізняється наявністю міцної герметичній силіконової ПВХ оболонки, яка захищає від розтріскування та биття, що гарантує довговічність виробу. За допомогою матового розсіювача створюється рівномірне і м'яке світіння світлодіодів, подібне світіння неонових трубок. Така трубка екологічно безпечна, оскільки в її складі відсутні потенційно небезпечні для людини речовини. І що важливо, економічно вигідна у використанні, потужність світлодіодного неону 12В становить 6 Ватт на 1 метр.
Світлодіодний неон з діодами типу smd 2835 і щільністю розміщення 120 діодів на метр. Випромінює рожевий колір. Габарити корпусу - 8*16 міліметрів.
У продажу є широка колірна гамма: білий холодний, нейтральний білий, білий теплий, червоний, зелений, синій, жовтий, рожевий, фіолетовий, блакитний лід, помаранчевий і лимонно-жовтий.
Трубку слід експлуатувати при температурному діапазоні -30°С +50°С. Водонепроникність становить IP65. Не рекомендується занурення у воду, використання в басейнах і акваріумах вкрай небажано.
Ресурс роботи: не менше 30 тисяч годин.
Застосування:
- дизайн інтер'єру;
- меблева підсвічування;
- підсвічування вивісок, вітрин, букв і написів;
- створення складних світлових фігур;
- декор приватних будинків новорічною ілюмінацією;
- світлове прикраса магазинів, торгових точок;
- розробка унікального LED дизайну в кафе, барах, ресторанах.
Інструкція по монтажу
- Перед підключенням неону 12 Вольт в першу чергу слід переконатися в коректній роботі всіх світлодіодів в ланцюзі підключення.
- Послідовне підключення неону здійснюється, якщо його довжина не перевищує 5 метрів. В іншому випадку, підключення проводиться паралельно.
- Підрізати неон до контактів і паяти дроти, при цьому строго дотримувати полярність контактів.
- Провести герметизацію відкритих контактів.
- Підключити дроти до попередньо підібраному по потужності блоку живлення 12В.
Формула розрахунку блока живлення для світлодіодного неону 12В:
Рбп = (Рсв 1 метр *L заг св) + 20%, де:
Рбп – потужність блоку живлення
Рсв 1 метр – споживана потужність 1 метра світлодіодного неону
L заг св – загальний метраж підключається світлодіодного неону
20% - запас потужності блоку живлення
- Підключити блок живлення до мережі.
Для того, щоб підключити гнучкий неон 12В використовується блок живлення, який перетворює змінну напругу однофазної мережі 220 вольт в постійне 12 вольт. Легкий монтаж Вам забезпечать наступні комплектуючі: коннектори. Якщо Ви бажаєте змінювати інтенсивність світіння, то в таких випадках скористайтесь діммером.
Гарантія на світлодіодний неон 12в – 12 місяців.
Реалізуйте свою фантазію без кордонів! Купуйте лід неон 12В з кращим співвідношенням ціни та якості!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | IP65 |
| Відстань між контактами | 6 мм |
| Гарантія | 12 міс |
| Клас якості | Standart |
| Кратність різу | 2,5 см |
| Кут світіння | 140° |
| Кількість метрів в котушці | 25 м |
| Матеріал оболонки | ПВХ |
| Призначення | Для ванної; Для сходів; Для стелі; Для натяжної стелі; Для столу; Для штор; Для кімнати; Для дзеркала |
| Застосування | Для вулиць; Для приміщень; Для реклами; Для дому; Для авто |
| Робоча температура | -25 °C — +30 °C |
| Робоча напуга | 12 V |
| Світловий потік на метр | 60 Lm/m |
| Тип діода | SMD 2835 |
| Тип харчування | Від мережі (блок живлення) |
- Ціна: 112,67 ₴/м





