
Контролер Bluetooth для світлодіодної стрічки RGBW 16А
- В наявності
- Код: 1018514
205 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Контролер Bluetooth для світлодіодної стрічки RGBW 16А
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість каналів | 4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | IP20 |
| Гарантія | 12 міс |
| Клас якості | Professional |
| Кількість зон управління | 1 |
| Призначення | Для RGB+W стрічок |
| Особливість | Bluetooth; Surplife |
| Пульт керування | Без пульта |
| Робоча напуга | 12 V |
| Струм на виході | 12 A |
| Струм на канал | 4 A |
- Ціна: 205 ₴



