
Світлодіодна стрічка 12В AVT New PROFESSIONAL SMD 3528 (120 LED/м), білий холодний, IP20 - бобіни від 5 метрів
- В наявності
- Код: 1018468
74 ₴/м
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Світлодіодна стрічка 12В AVT New PROFESSIONAL SMD 3528 (120 LED/м), білий холодний, IP20 - бобіни від 5 метрів
Продаж світлодіодної стрічки здійснюється бобінами від 5 метрів.
Підбираєте для себе світлодіодну стрічку? Світлодіодна стрічка 12 вольт синього кольору - це гнучка друкована плата, на якій з одного боку змонтовані світлодіоди SMD 2835 і струмообмежуючі резистори, а з іншого нанесена клейка стрічка.
Важливі особливості товару
- Кріпиться на різні поверхні за допомогою клейкої стрічки.
- Подібна підсвічування характеризується надзвичайно низьким енергоспоживанням.
- При роботі світлодіодів повністю відсутня ультрафіолетове випромінювання.
Що варто знати?
Гнучкість стрічки дозволяє вирішувати практично будь-які дизайнерські завдання.
- Дана модель живиться від напруги 12 Вольт, що безпечно для людини.
- Споживана потужність невелика — всього 17 Вт/м.
- Плата має ширину всього 10 мм.
- Ступінь захисту дорівнює IP20 означає, що використовувати дану стрічку тільки для сухих приміщень.
- Температура світіння – 6500 – 7000 До
- Колір світіння стрічки – білий холодний.
- Щільність 120 світлодіодів SMD 2835 на 1 метр стрічки.
Підсвічування з використанням Led стрічок характеризується низькою витратою електроенергії. Має високу яскравість світіння. Живиться від напруги 12 Вольт, яке безпечне для людини. Відсутній ультрафіолетове випромінювання. Світлодіодна стрічка 12 вольт є максимально вигідним поєднанням економічності, безпеки і довговічності. При правильному монтажі і експлуатації прослужить Вам багато років!
Підключення світлодіодної стрічки 12 вольт до мережі 220 вольт здійснюється за допомогою блоку живлення 12 В. Якщо вам необхідно захистити світлодіодну стрічку від зайвого перегріву і відповідно збільшити термін експлуатації, то потрібно використовувати профіль для світлодіодної стрічки.
Для з'єднання кілька стрічок без використання паяльника використовують конектори. Використовуючи підсилювачі RGB ви зможете створювати найскладніші світлові конструкції ( підсилюючи сигнал диммера або контролера).
Контролер для світлодіодної стрічки є незамінним помічником при створенні своїми руками яскравою і неповторною світлодіодного підсвічування будь-яких інтер'єрів. При підключенні монохромних стрічок Вам знадобитися диммер, якщо ви хочете збільшувати/зменшувати яскравість світіння, а також створювати динамічні підсвічування.
Сенсор для led стрічки або датчик руху знадобиться вам, якщо Ви бажаєте, щоб світлодіодна стрічка включалася без дотиків з відстані.
Купуйте світлодіодну стрічку SMD 2835 з максимальною вигодою на сайті нашої компанії!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | IP20 |
| Відстань між контактами | 4 мм |
| Гарантія | 24 міс |
| Клас якості | Professional |
| Кратність різу | 2,5 см |
| Кут світіння | 140° |
| Кількість метрів в котушці | 5 м |
| Призначення | Для сходів; Для стелі; Для натяжної стелі; Для столу; Для штор; Для кімнати; Для дзеркала |
| Робоча температура | -40°С - +60°С |
| Робоча напуга | 12 V |
| Світловий потік на метр | 960-1200 Lm/m |
| Температура світіння | 10500-11500 K |
| Тип діода | SMD 2835 |
| Тип харчування | Від мережі (блок живлення) |
| Колір світіння | Білий холодний |
| Яскравість на діод | 10 Lm |
- Ціна: 74 ₴/м



