
WI-FI контролер mini для світлодіодної стрічки RGB 12 A, 144 Вт
- В наявності
- Код: 1017966
728 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
WI-FI контролер mini для світлодіодної стрічки RGB 12 A, 144 Вт
WI-FI контролер mini для світлодіодної стрічки RGB – це електронний пристрій для дистанційного керування лід стрічкою RGB 144Вт. З його допомогою Ви можете створювати до 16 мільйонів унікальних кольорів і відтінків, а також димірувати кольору світіння. Контролер для світлодіодної стрічки є незамінним помічником при створенні своїми руками яскравою і неповторною світлодіодного підсвічування будь-яких інтер'єрів.
Управління освітленням здійснюється зі смартфона або планшета за допомогою спеціального додатка Magic Light.
Led контролер в сріблястому алюмінієвому корпусі з триканальним виходом і струмом 12А (вихідний струм не більше 4А на один канал), може зберігати останню налаштування в пам'яті після відключення живлення.
Купити rgb контролер можна від 1 штуки.
Гарантія на виріб – 1 рік.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість каналів | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | IP20 |
| Гарантія | 12 міс |
| Клас якості | Professional |
| Кількість зон управління | 1 |
| Призначення | Для RGB стрічок |
| Особливість | WI-FI |
| Пульт керування | Без пульта |
| Робоча напуга | 5-28 V |
| Струм на виході | 12 A |
| Струм на канал | 4 A |
- Ціна: 728 ₴



