
Неонова стрічка світлодіодна жовта лимонна 12V 6х12 AVT-smd2835 120LED/м 6Вт/м IP65
- В наявності
- Код: 1018089
164 ₴/м
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Неонова стрічка світлодіодна жовта лимонна 12V 6х12 AVT-smd2835 120LED/м 6Вт/м IP65
Презентоване виріб можна просто зігнути, прикріпити його як хочете або зав'язати у вузол, врізати практично під будь-яким кутом. Ви завжди зможете встановити цілісний неон або його частина. Оскільки представлений шнурок неону швидко згинається, він органічно приймає всілякі жалаемые форми.
Еластичний led неон лимонно-жовтого кольору — це плата з інстальованими на її поверхні яскравими світлодіодами, вмещенная в пвх-оболонку. Неон стійкий до перепадів температури і має можливість бути використаний в місцях, ніяк не залежать від навколишнього зовнішнього середовища.
Даний лід NEON відноситься до продукції серії «PROFESSIONAL». У порівнянні зі своїм предком, скляним неоном, презентована модель володіє чималою кількістю переваг: витончений, не тріскається, м'який, ударостійкий, вологозахищений і набагато більш яскравий. Крім того, вживає трохи електричної енергії, що робить його практичним у використанні. Довготривалий строк служби дозволить зробити зазначене виріб ще більш привабливим.
Представленный ЛЕД НЕОН питается от напряжения 12 Вольт, что невредно для человеческого организма. Это изделие неопасно для глаз, потому что не хранит ультрафиолета.
Эластичный LED неон лимонно-желтого цвета можно пускать в ход для внутреннего и для наружного освещения:
- Ландшафтный дизайн.
- Развлекательное освещение.
- Произведение светящихся фигур фантастичных героев и зверей.
- Наружная реклама — вывески, надписи, световые буквы.
- Подсвечивание торгового оборудования, витрин и рекламных устройств.
- Световое оформление ресторанов, игорных домов, ночных клубов, кафе.
- Декорное освещение театральных афиш.
Це виріб обачливо і вигідно замінює усталений газорозрядний неон і дюралайт, так як ефект світла неону такий, що він виробляє чисті і пастельні кольори, а один метр неону вживає не більше 6 Вт.
Технічні дані світлодіодного неону:
- Виробник — КНР
- Клас — PROFESSIONAL
- Тип світлодіодів — SMD 2835
- Колір діодів — лимонний жовтий (LY)
- Скупчення світлодіодів — 120 лід/м
- Напруга — 12В
- Потужність — 6 Вт/м
- Ступінь захисту — IP65
- Герметичність — так
- Розмір — 6*12мм
- Бобіна — 10 м
- Кратність різання — 2,5 см
- Гарантія — 12 місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | IP65 |
| Відстань між контактами | 4 мм |
| Габаритні розміри | 6x12 мм |
| Гарантія | 12 міс |
| Клас якості | Professional |
| Кратність різу | 1 см |
| Кут світіння | 140° |
| Кількість метрів в котушці | 25 м |
| Матеріал оболонки | Силікон |
| Призначення | Для ванної; Для сходів; Для стелі; Для натяжної стелі; Для столу; Для штор; Для кімнати; Для дзеркала |
| Застосування | Для вулиць; Для приміщень; Для реклами; Для дому; Для авто |
| Робоча температура | -25 °C — +30 °C |
| Робоча напуга | 12 V |
| Світловий потік на метр | 220 Lm/m |
| Тип діода | SMD 2835 |
| Тип харчування | Від мережі (блок живлення) |
| Колір світіння | Лимонний жовтий |
- Ціна: 164 ₴/м





