
Led неон AVT 220В білий теплий 8х16 smd2835 120LED/m 7W IP65, 1 м
- В наявності
- Код: 1018067
100 ₴/м
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодний неон 220 В білого теплого світіння.
Купити можна відрізок від 1 метра.
Світловий потік: 185 Lm/m
Потужність 1 метра: 7W
Розмір корпусу: 8х16 мм.
Для підбору необхідних комплектуючих (адаптер живлення, заглушка) зверніться до менеджера магазину.
Увага! Адаптер живлення для підключення неону до мережі 220в та інші комплектуючі не входять в комплектацію. Зверніться, будь ласка, до менеджера за консультацією для підбору необхідних комплектуючих до цього неону.
За дотримання правил підключення та монтажу гарантія – 6 місяців.
В асортименті також доступні такі кольори:
холодний білий, нейтральний білий, синій, зелений, блакитний, лимонно-жовтий, помаранчевий, рожевий, фіолетовий, червоний, жовтий.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | IP65 |
| Відстань між контактами | 6 мм |
| Гарантія | 12 міс |
| Клас якості | Professional |
| Кратність різу | 100 см |
| Кут світіння | 140° |
| Кількість метрів в котушці | 50 м |
| Матеріал оболонки | ПВХ |
| Призначення | Для вулиці; Для сходів; Для парку; Для фасаду; Для реклами |
| Застосування | Для вулиць; Для реклами |
| Робоча температура | -25 °C — +30 °C |
| Робоча напуга | 220-250 V |
| Світловий потік на метр | 185 Lm/m |
| Температура світіння | 2500 K |
| Тип діода | SMD 2835 |
| Тип харчування | Від мережі |
| Колір світіння | Білий теплий |
| Яскравість на діод | 2 Lm |
- Ціна: 100 ₴/м

