
Кругла неонова стрічка червона AVT 220V smd2835 120LED/м 7Вт/м IP65
- Немає в наявності
- Код: 1020882
181 ₴/м
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
1
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | IP65 |
| Вага брутто | 0,55 кг |
| Вага нетто | 0,38 кг |
| Відстань між контактами | 8 мм |
| Гарантія | 12 міс |
| Клас якості | Professional |
| Кратність різу | 100 см |
| Кут світіння | 360° |
| Кількість метрів в котушці | 50 м |
| Матеріал оболонки | ПВХ |
| Призначення | Для вулиці; Для сходів; Для парку; Для фасаду; Для реклами |
| Застосування | Для вулиць; Для реклами |
| Робоча температура | -25 °C — +40 °C |
| Робоча напуга | 220-250 V |
| Світловий потік на метр | 300 Lm/m |
| Тип діода | SMD 2835 |
| Тип харчування | Від мережі |
- Ціна: 181 ₴/м



