
Лампа люмінесцентна PHILIPS TL-D 18W/54-765 G13 Т8
- Немає в наявності
- Код: 928047305451
115 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Популярним джерелом світла є люмінесцентні лампи. Їхня затребуваність економним споживанням енергії. Люмінесцентна лампа потужністю 18 Вт, кольоровістю 54-765, випромінює холодне біле світло. Лампи TL-D Standard Colors виробляють світло в діапазоні від теплого білого до холодного денного. Лампи середньої ефективності та кольору. Часто використовуються в освітлювальних системах, де перенесення кольорів не є важливим фактором.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Країна виробник | Польща |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Кількість контактних штирів цоколя | 2 шт. |
| Максимальна колірна температура | 6500 К |
| Матеріал розсіювача | Скло |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 18 Вт |
| Термін служби ламп | 13000 годин |
| Тип лампи | Електролюмінесцентна |
| Тип цоколя | Штир |
| Форма лампочки | Лінійна |
| Цоколь | G13 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 600 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 1080 лм |
- Ціна: 115 ₴

