
LED панель розбірна ART VIDEX 40W 5000K
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 27474/ VL-PAU405W
825 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Світлодіодна панель розбірна ART VIDEX 40W 5000K 600х600 призначена для освітлення офісних, виробничих приміщень, громадських установ, торгових площ. Може використовуватися практично у будь-якому інтер’єрі, не займаючи зайвого місця і доповнюючи його. Можливі вбудований, накладний та підвісний типи монтажу. Вбудований монтаж можна здійснити доповнивши декоративну панель підвісної стелі типу «Армстронг» світлодіодною. Для підвісного і накладного монтажу знадобляться додаткові пристосування і кріплення, які не входять до комплекту.
Панель має світловіддачу - 125Лм/Вт. Сумарна сила світлового потоку становить 5000Лм. Джерелом світла слугують світлодіоди, які практично не нагріваються і забезпечують якісне, рівномірне освітлення.
Під час роботи панелі відсутнє мерехтіння, інфрачервоне або ультрафіолетове випромінювання, цим знижує навантаження на зір. Колірна температура - 5000К (максимально наближений до денного світла). Кут розсіювання світла - 120°, що дозволяє якісно освітити приміщення.
Стійкий до великої кількості включень та виключень (20 000). Ресурс роботи - 30 000 годин. Буде служити довго, що підтверджується гарантією - 2 роки. Заощаджує на експлуатаційних витратах, пов’язаних з відсутністю необхідності ремонту та заміни ламп або комплектуючих. При виготовленні використовуються тільки безпечні матеріали.
При підключенні напряму до мережі забезпечить стабільну роботу при перепадах напруги. Робоча напруга АС 85-265В. Може використовуватися як за низьких, так і за високих температур.
Використання панелі допускається тільки з драйвером, який входить в комплект. Не допускається використання декількох панелей з одним драйвером.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 5000K |
| Кут розсіювання | 120 град. |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність | 40 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Світловий потік | 5000 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Форма | Квадратна |
| Енергоефективність | 125 Lm/W |
| Якість світла | 80 Ra |
| ресурс Роботи | 30000 рік |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 850 г |
| Висота | 24 см |
| Довжина | 595 см |
| Ширина | 595 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Коефіцієнт потужності | 0,6 |
| Максимальна сила струму | 340 |
| Матеріал розсіювача | Багатошаровий матовий акриловий полімер |
- Ціна: 825 ₴






