
Дзвінок LARK MAXI AC 1 тоновий чорний 230V OR-DP-MR-161/В ORNO
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 820601/OR-DP-MR-161/В
480 ₴
Показати оптові ціни+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Провідний однотонний дзвінок у двері LARK MAXI 230V AC. Простий у встановленні та зручний у користуванні електронний дзвінок з регулюванням гучності. Призначений для використання у закритих приміщеннях із системою дзвінка 230 В змінного струму, наприклад, у будинку чи квартирі. Колір: Чорний
Напруга живлення: 230 В ~, 50 Гц Тип: електронний Гучність дзвінка (дБ): 30-80 дБ Тип живлення: мережевий (230 В) Звук: 1 пульсуючий тон Тип передачі: дротова Ступінь захисту (IP): 20 Регулятор гучності: так Установка: поверхневий монтаж Розміри - ширина: 105 мм Розміри - висота: 163 мм Розміри - глибина: 37 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ORNO |
| Країна виробник | Китай |
| Вид дверного дзвінка | Електромеханічний |
| Живлення дверного дзвінка | Мережа |
| Колір | Чорний |
| Кількість мелодій | 1 |
| Матеріал корпусу дзвінка | Пластик |
| Регулировка громкости | Так |
| Стан | Новий |
| Тип дверного дзвінка | Провідний |
| Розміри | |
| Висота динаміка | 163 мм |
| Довжина динаміка | 37 мм |
| Ширина динаміка | 105 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість динаміків | 1 |
- Ціна: 480 ₴



