Мультиметр цифровий REBEL RB-830 - призначений для вимірювання постійної та змінної напруги, постійного струму, опору. Цей прилад пропонує користувачам різні функції, стабільну роботу, низьке енергоспоживання, високий рівень безпеки та надійності. Прилад ідеально підходить любителям електроніки, тим, хто займається саморобкою, які хочуть самостійно провести дрібні ремонтні роботи. Мультиметр REBEL RB-838 живиться від батареї 9 B.
Діапазон вимірювань:
Напруга постійного струму: 200 мВ, 2000 мВ, 20 В, 200 В, 1000 В ± (1% + 5)
Змінна напруга: 200 В, 750 В ± (2% + 10)
Постійний струм: 2000 мкА, 20 мА, 200 мА, 10 ± (2% + 10)
Опір: 200 Ом, 2000 Ом, 20 кОм, 200 кОм, 2000 кОм ± (1% + 4)
Технічні характеристики мультиметра Rebel RB-838:
Діодний тест
Вимірювання коефіцієнта посилення біполярного транзистора
Вимір безперервності (зумер)
Вимірювання температури
Ручна зміна діапазонів вимірювання
Індикатор низького заряду батареї
Поляризація: автоматична
Частота дискретизації: 2 рази на секунду
Максимальне читання: 1999
Розмір дисплея: 45 х 13 мм
Робоча температура: 0 ° C ~ 40 ° C, вологість <80%
Температура зберігання: -10°~50°C, вологість <85%
Електроживлення: батарея 9 В
Розміри: 122 x 66 x 24 мм
Вага: 107 г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rebel |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Цифровий |
| Загальні | |
| Вага | 0.107 кг |
| Висота | 24 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 122 мм |
| Живлення | Батарейки одноразові |
| Колір | Сірий |
| Максимальна робоча температура | 50 °С |
| Ширина | 66 мм |
| Монітор | |
| Колір символів | Чорний |
| Монітор | РК |
| Вимірювання напруги | |
| Максимальний діапазон змінної напруги | 750 |
| Максимальний діапазон постійної напруги | 1000 |
| Мінімальний діапазон змінної напруги | 200 |
| Мінімальний діапазон постійної напруги | 0.02 |
| Одиниці виміру змінної напруги | В |
| Одиниці виміру постійної напруги | В |
| Вимірювання опору | |
| Максимальний діапазон опору | 2000 |
| Мінімальний діапазон опору | 200 |
| Одиниці виміру опору | Ом, кОм |
| Вимірювання струму | |
| Максимальний діапазон постійного струму | 10 |
| Мінімальний діапазон постійного струму | 2000 |
| Одиниці виміру постійного струму | мкА, А |
- Ціна: 300 ₴





