
Мультиметр кліщі Rebel RB-266
- Готово до відправки
- Код: 266RB MIE
650 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Токові кліщі Rebel RB-266 дозволяють вимірювати значення постійної і змінної напруги, змінного струму, опору і температкри. Щоб виміряти напругу, у комплекті є щупи, якими можна користуватися як при роботі зі звичайним тестером.
Діапазон вимірювань:
Напруга постійного струму: 200 мВ, 2, 20, 200, 1000 В
Напруга змінного струму: 200 В, 750 В
Змінний струм: 20 А, 200 А, 1000 А
Опір: 200 Ом, 20 кОм, 2 МОм
Вимірювання опору ізоляції: 20 МОм, 2000 МОм
Технічні характеристики струмових кліщів Rebel RB-266:
Перевірка безперервності
Вимірювання температури
Ручна зміна діапазонів вимірювання
Індикатор низького заряду батареї
Поляризація: автоматична
Частота дискретизації: 2 рази на секунду
Максимальне читання: 1999
Розмір дисплея: 45 х 12 мм
Робоча температура: 0 ° C ~ 40 ° C, вологість <80%
Температура зберігання: -10°~50°C, вологість <85%
Джерело живлення: батарея 9 В
Розміри: 230 х 95 х 35 мм
Вага: 227 г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rebel |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Цифровий |
| Загальні | |
| Вага | 0.227 кг |
| Висота | 35 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 230 мм |
| Живлення | Батарейки одноразові |
| Колір | Сірий |
| Максимальна робоча температура | 50 °С |
| Ширина | 95 мм |
| Монітор | |
| Колір символів | Чорний |
| Монітор | РК |
| Вимірювання струму | |
| Максимальний діапазон змінного струму | 100 |
| Мінімальний діапазон змінного струму | 20 |
| Одиниці виміру змінного струму | А |
| Одиниці виміру постійного струму | мкА, А |
| Вимірювання напруги | |
| Максимальний діапазон змінної напруги | 750 |
| Максимальний діапазон постійної напруги | 1000 |
| Мінімальний діапазон змінної напруги | 200 |
| Мінімальний діапазон постійної напруги | 0.02 |
| Одиниці виміру змінної напруги | В |
| Одиниці виміру постійної напруги | В |
| Вимірювання опору | |
| Максимальний діапазон опору | 2 |
| Мінімальний діапазон опору | 200 |
| Одиниці виміру опору | Ом, МОм |
- Ціна: 650 ₴





