
LED світильник лінійний IP65 під лампу T8 TITANUM 0.6М 220В
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 27380/ TL-BNW-T8062
283 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
lED світильник лінійний IP65 TITANUM під лампу Т8 0,6М 220В – призначений для освітлення торгівельних площ, складських, виробничих й інших приміщень з підвищеним рівнем вологості і пилу. Має високий ступінь стійкості до зовнішнього впливу.
Простий у монтажі та підключенні. В комплекті клемна колодка. Розрахований під використання двох ламп Т8 з цоколем G13 загальної максимальної потужності 30Вт (кожна по 15Вт максимум). Джерелом світла слугують світлодіоди, що забезпечують якісне освітлення в залежності від обраної лампи. Кут розсіювання світла - 120° дозволяє досягти рівномірного розподілення світла без темних зон.
Світлодіодний лінійний світильник не містить ртуті. Герметичний корпус із високоякісного пластику робить даний світильник захищеним від пилу, вологи, ударів. Не підлягає утилізації у вигляді побутових відходів. При виготовленні використовуються тільки безпечні матеріали.
Світильник лінійний володіє високим захистом від ударів IK07 і високим ступенем пиле - та вологозахисту IP65. Робоча напруга 220-240В, 50/60Гц. Гарантія - 1 рік. Габаритні розміри - 665х95х60мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Titanum |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір плафона | Прозорий |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Форма плафона | Лінійна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 400 г |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 665 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Міцність | 30 Вт |
| Застосування освітлення | Для виставкових залів, Для медичних установ, Для офісних приміщень, Для торгових площ, Для навчальних закладів |
| Термін служби | 40000 років |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип світильника | Загального освітлення |
- Ціна: 283 ₴
- Спосіб упаковки: 1шт в упаковці







