
Дифузор (розсіювач світла) VIDEX VLF-ADF-02W до ліхтарика
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 27473/VLF-ADF-02W
77 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Дифузор (розсіювач світла) VIDEX VLF-ADF-02W - недорогий, компактний та легкий у використанні дифузор. Зроблений у вигляді фільтр-насадки білого кольору для портативних ліхтариків компанії VIDEX. Дифузійний фільтр застосовується для отримання розсіяного світла у сутінках, у темний час доби чи приміщеннях без освітлення. Дифузор виконаний з високоякісного міцного пластику (РС) стійкого до температурного впливу, який навіть при тривалому використанні ліхтаря з дифузором не піддається деформації та надмірному перегріву.
Основне призначення дифузора – перетворення вузькоспрямованого променя ліхтаря на розсіяне світло. Корисний та необхідний аксесуар як у побуті, так і для туристів та любителів активного відпочинку на природі. Створює м'яке, рівномірне світло на кшталт звичайної LED лампочки, і знадобиться для освітлення: намету, місця стоянки, альтанки, кімнати при перебоях з електрикою, для передачі світлового сигналу - можна викреслювати в повітрі світлові знаки, помітні здалеку.
Всередині дифузора на корпусі реалізована багатоступенева форма посадки, що дозволяє використовувати дифузор для ліхтариків з різним діаметром. Сумісний з моделями ліхтарика VIDEX: VLF-A105Z VLF-A406 VLF-A156R VLF-A355C. Діаметр - 40 мм, висота - 55 мм. Гарантія 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 55 мм |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Вага | 20 |
| Розміри, мм | 40mm*55mm |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр фільтра | 40 мм |
| Тип | Розсіювач |
| Ширина | 40 мм |
- Ціна: 77 ₴








