
Дифузор (розсіювач світла) VIDEX VLF-ADF-01W до ліхтарика
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 27472/VLF-ADF-01W
70 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Дифузор (розсіювач світла) VIDEX VLF-ADF-01W - недорогий, компактний та легкий у використанні дифузор. Зроблений у вигляді фільтр-насадки білого кольору для портативних ліхтариків компанії VIDEX. Дифузійний фільтр застосовується для отримання розсіяного світла у сутінках, у темний час доби чи приміщеннях без освітлення. Дифузор виконаний з високоякісного міцного пластику (РС) стійкого до температурного впливу, який навіть при тривалому використанні ліхтаря з дифузором не піддається деформації та надмірному перегріву.
Основне призначення дифузора – перетворення вузькоспрямованого променю ліхтаря на розсіяне світло. Корисний та необхідний аксесуар як у побуті, так і для туристів та любителів активного відпочинку на природі. Створює м'яке, рівномірне світло на кшталт звичайної LED лампочки, і знадобиться для освітлення: намету, місця стоянки, альтанки, кімнати при перебоях з електрикою, для передачі світлового сигналу - можна викреслювати в повітрі світлові знаки, помітні здалеку.
Всередині дифузора на корпусі реалізована багатоступенева форма посадки, що дозволяє використовувати дифузор для ліхтариків з різним діаметром. Сумісний з моделями ліхтарика VIDEX:VIDEX VLF-A055, VLF-A105RH . Діаметр - 32 мм, висота - 50 мм. Гарантія 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 50 мм |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Вага | 20 |
| Розміри, мм | 32mm*50mm |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Розсіювач |
| Ширина | 32 мм |
| Діаметр фільтра | 32 мм |
- Ціна: 70 ₴








