
Розетка із заземленням та 2 USB роз'єми Horoz Electric AXIS білий
- Немає в наявності
- Код: 113-001-0001-010
145 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розетка із заземленням та 2 USB роз'єми Horoz Electric AXIS білий - пристрій служить для підключення електроприладу до мережі 220V та двох гаджетів до роз'ємів USB (телефон, смартфон тощо).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Висота | 86 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP20 |
| Міцність | 3500 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Ширина | 70 мм |
- Ціна: 145 ₴

