
Датчик руху LEMANSO LM6321 120°/360° білий
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 693007/LM6321
215 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Датчик руху Lemanso LM6321.
Прилад включає освітлення, коли в зону роботи датчика потрапляє людина. Можливості використання приладу дуже широкі, а установка проста.
Регулювання освітленості, регулювання часу затримки
Технічні характеристики:
Напруга живлення: 220 - 240 В
Номінальна частота: 50 / 60 Гц
Рівень освітленості: < 10 - 2000 Люкс (регулюється)
Час затримки: мін. 10 сек ± З сек
макс. 7 хв ± 2 хв
Навантаження: макс. 1200 Вт (лампа розжарювання)
300 Вт (енергоощадна лампа)
Кут виявлення: 360°
Відстань виявлення: 6 м макс (24 °C)
Робоча температура: -20 ~ +40°С
Максимальна вологість: < 93% RH
Енергоспоживання: ~ 0.45 W
Висота встановлення: 1.8 - 2.5 м
Швидкість виявлення: 0.6 - 1.5 м/с
Гарантійний термін 12 місяців
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дальність виявлення руху: | 6 м |
| Живлення | Мережа 220В |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP44 |
| Кут огляду | 360 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 °С |
| Мінімальна робоча температура | -20 °С |
| Потужність | 1200 Вт |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Споживана потужність | 0.45 Вт |
| Способи установки | Всередині приміщень |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота встановлення | 2-4m |
| Колір корпусу | Білий |
| Основна | |
| Освітленість, вмикання і вимикання | 3-2000 Lux |
- Ціна: 215 ₴


