
Грунтовий світильник на сонячній батареї Feron PL120
- Немає в наявності
- Код: 40257
326 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Нові моделі світильників з сонячною панеллю доповнюють асортимент ландшафтних світильників Feron
Садово-паркові ландшафтні світильники для підсвічування паркових доріжок та ландшафтних ділянок. Світильники встановлюються безпосередньо в грунт біля стін споруд, парканів або вздовж доріжок.
Особливості та переваги світильників на сонячних батареях:
LED-технології. Світильники вже оснащені джерелом світла тому не потребують додаткового встановлення лампи і забезпечують значну економію енергії в порівнянні з традиційними світильниками.
Сонячна батарея. Світильники оснащені сонячною батареєю. Акумулятор у комплекті ємністю до 300мАг підтримує роботу світильника до 8 годин.
Тип встановлення 3-в-1. Моделі мають 3 різні варіанти встановлення: безпосередньо на основу плафону, на ніжку та на ніжку з подовжувачем яка тримає плафон на відстані від грунту і надає світильнику ефект польоту у повітрі.
Надійність конструкції. Плафон округлої форми з міцного пластику моделей забезпечує рівномірне яскраве світло під час роботи.
Сучасний дизайн. Лаконічний сучасний дизайн плафонів дозволяє широко використовувати світильники для освітлення та прикрасити будь-яку ділянку саду, парку або території біля будинків.
Вологозахищенісь. Світильники мають IP67 та надійно захищені від попадання бруду, пилу та вологи всередину конструкції.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | Діоди |
| Застосування освітлення | Для освітлення ландшафтів |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колірна температура | 6500K |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Спосіб монтажу | В грунт |
| Спосіб освітлення | Контурне освітлення |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 67 |
| Тип живлення | Сонячна батарея |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип освітлення за мобільністю | Переносне |
| Розміри | |
| Висота | 48 см |
| Діаметр | 15 см |
- Ціна: 326 ₴




