
Контактор 1P+N 20A 2NO ~230В 50Гц Schneider Electric Resi9 R9C20220
- В наявності
- Код: R9C20220
1 502 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
У поєднанні з однофазними автоматичними вимикачами або вимикачами диференційного струму контактори дозволяють дистанційно керувати однофазними або трифазними електричними колами. Їх можна використовувати для віддаленого керування в мережах, що вимикаються:
освітлення, опалення, вентиляція, ролети, електричні водонагрівачі;
системи механічної вентиляції та ін.;
аварійне розвантаження непріоритетних електричних кіл.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Кількість замикаючих контактів | 2 шт. |
| Кількість полюсів | 1 шт. |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 60 град. |
| Механічна зносостійкість | 200000 циклів |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -5 град. |
| Наявність корпусу | Так |
| Номінальна робоча напруга | 230 В |
| Номінальний струм | 20 А |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип керуючого струму | Змінний |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 81 мм |
| Довжина | 63 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Оснвоні | |
| Пускова потужність | 9,2 В·А |
| Тип мережі | AC |
| Частота перемикання | 100 на день |
- Ціна: 1 502 ₴

