
Розетка телекомунікаційна RJ45+RJ11 6UTP Бежевий Sedna Design
- Немає в наявності
- Код: SDD112468
746 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Завдяки своїй формі та розмаїттю текстур, у серії відображаються сучасні тенденції та вишукана естетика. Серія Sedna Design- це останній штрих, який додасть вишуканості та довершить будь-який сучасний інтер’єр.
Сучасні, вишукані лінії та чотири кольори накладок Sedna Design були розроблені, щоб відповідати сучасним тенденціям дизайну інтер’єру та створювати унікальну атмосферу. Плавні лінії виглядають естетично, а шовкове й гладке покриття- приємне на дотик.
Ми надаємо знижку на всю продукцію Schneider Electric при замовленні
від 1000 грн - 5%
від 3000 гр-10%
від 5000 гр-15%
| Додаток для пристрою | Комунікаційні функції |
|---|---|
| Функція | Телефон + інформаційна розетка |
| delivery form | Механізм з супортом |
| Тип телефоної розетки | RJ11 |
| data connector type | RJ45 - кат. 6 UTP |
| Колір накладки | Бежевий |
| Кількість розеток | 2 |
|---|---|
| Структура кабелю | Жорсткий |
| Тип підключення | IDC RJ11 IDC RJ45 |
| Матеріал видимих частин | Термопластик ABS-UV |
| Тип покриття | Глянцевий |
| Напрямок підключення | Прямий |
| Монтаж | Вбудований |
| Режим фіксації | Монтажні лапки, Робочий діапазон монтажних лапок 48…81 мм Гвинти |
| Висота | 73 мм |
| Ширина | 73 мм |
| Глибина | 37 мм |
| Ступінь захисту | IP20 |
|---|
| Тип 1 упаковки | PCE |
|---|---|
| Кількість одиниць у 1 упаковці | 1 |
| Висота 1 упаковки | 3,8 см |
| Ширина 1 упаковки | 7,0 см |
| Довжина 1 упаковки | 7,0 см |
| Вага 1 упаковки | 67,0 г |
| Тип 2 упаковки | BB1 |
| Кількість одиниць у 2 упаковці | 10 |
| Висота 2 упаковки | 9,5 см |
| Ширина 2 упаковки | 18,5 см |
| Довжина 2 упаковки | 27,5 см |
| Вага 2 упаковки | 792,0 г |
| Тип 3 упаковки | S02 |
| Кількість одиниць у 3 упаковці | 20 |
| Висота 3 упаковки | 15,0 см |
| Ширина 3 упаковки | 30,0 см |
| Довжина 3 упаковки | 40,0 см |
| Вага 3 упаковки | 1,823 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Висота | 73 мм |
| Довжина | 37 мм |
| Категорія | 6 |
| Колір | Бежевий |
| Кількість портів | 2 шт. |
| Поставляється | З модулями |
| Тип | Блок розеток |
| Тип монтажу | Внутрішній |
| Тип портів | RJ-45, RJ-11 |
| Ширина | 73 мм |
- Ціна: 746 ₴

