
Рамка з підставкою для мобільних телефонів Бежевий Sedna Design
- В наявності
- Код: SDD312809
370 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Завдяки своїй формі та розмаїттю текстур, у серії відображаються сучасні тенденції та вишукана естетика. Серія Sedna Design- це останній штрих, який додасть вишуканості та довершить будь-який сучасний інтер’єр.
Сучасні, вишукані лінії та чотири кольори накладок Sedna Design були розроблені, щоб відповідати сучасним тенденціям дизайну інтер’єру та створювати унікальну атмосферу. Плавні лінії виглядають естетично, а шовкове й гладке покриття- приємне на дотик.
Ми надаємо знижку на всю продукцію Schneider Electric при замовленні
від 1000 грн - 5%
від 3000 гр-10%
від 5000 гр-15%
| Назва серії | Sedna Design&Elements |
|---|---|
| Діапазон | Sedna |
| Тип виробу або компоненту | Рамка |
| Додаток для пристрою | Монтаж рамки |
| Колір | Бежевий |
| Код кольору | RAL 1013 |
| Кількість постів | 1 пост |
|---|---|
| Матеріал видимих деталей | Термопластик ABS-UV |
| Тип покриття | Глянцевий |
| Монтаж електроустановчих виробів | Відкритий |
| Ступінь захисту | IP20 |
|---|
| Тип 1 упаковки | PCE |
|---|---|
| Кількість одиниць у 1 упаковці | 1 |
| Висота 1 упаковки | 2,5 см |
| Ширина 1 упаковки | 9,0 см |
| Довжина 1 упаковки | 11,0 см |
| Вага 1 упаковки | 25,0 г |
| Тип 2 упаковки | BB1 |
| Кількість одиниць у 2 упаковці | 16 |
| Висота 2 упаковки | 9,5 см |
| Ширина 2 упаковки | 18,5 см |
| Довжина 2 упаковки | 27,5 см |
| Вага 2 упаковки | 494,0 г |
| Тип 3 упаковки | S04 |
| Кількість одиниць у 3 упаковці | 192 |
| Висота 3 упаковки | 30,0 см |
| Ширина 3 упаковки | 40,0 см |
| Довжина 3 упаковки | 60,0 см |
| Вага 3 упаковки | 6,579 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 25 |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 25 мм |
| Колір корпусу | Бежевий |
| Кількість роз' ємів | 1 |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Ширина | 90 мм |
- Ціна: 370 ₴

