
Перемикач перехресний з підсвіткою білий Sedna Design
- В наявності
- Код: SDD111107L
702 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Завдяки своїй формі та розмаїттю текстур, у серії відображаються сучасні тенденції та вишукана естетика. Серія Sedna Design- це останній штрих, який додасть вишуканості та довершить будь-який сучасний інтер’єр.
Сучасні, вишукані лінії та чотири кольори накладок Sedna Design були розроблені, щоб відповідати сучасним тенденціям дизайну інтер’єру та створювати унікальну атмосферу. Плавні лінії виглядають естетично, а шовкове й гладке покриття- приємне на дотик.
Ми надаємо знижку на всю продукцію Schneider Electric при замовленні
від 1000 грн - 5%
від 3000 гр-10%
від 5000 гр-15%
| Діапазон | Sedna |
|---|---|
| Тип виробу або компоненту | Вимикач |
| Форма доставки | Механізм з супортом |
| Додаток для пристрою | Контроль |
| Функція | Проміжний |
| Монтаж пристрою | Вбудований |
|---|---|
| Тип навантаження | 1 Лампа Інтегрований баласт (100 Вт) |
| Тип покриття | Глянцевий |
| Вид клем | Безгвинтові затискачі |
| Тип аксесуара/запасної частини | Монтажні лапки та гвинти для механізму |
| Сигналізування | Синій Локатор світла |
| Діапазон потужності | 2300 Вт |
| Поперечний переріз кабеля | 2,5 мм² |
| Тип кабелю | Жорсткий |
| Довжина зачистки проводів | 13 мм |
| Режим фіксації | Монтажні лапки, Робочий діапазон монтажних лапок 51…70 мм Монтажні лапки, Робочий діапазон монтажних лапок 52…68 мм Гвинти |
| Висота | 73 мм |
| Ширина | 73 мм |
| Глибина | 37 мм |
| Глибина видимої частини | 24 мм |
| Маса нетто | 0,068 кг |
| Канал збуту | Професійний |
| Ступінь захисту | IP20 |
|---|---|
| Знак відповідності | CE |
| Сертифікація виробу | GOST-R |
| Стандарти | IEC 60669-1 |
| Тип 1 упаковки | PCE |
|---|---|
| Кількість одиниць у 1 упаковці | 1 |
| Висота 1 упаковки | 4,5 см |
| Ширина 1 упаковки | 7,5 см |
| Довжина 1 упаковки | 7,5 см |
| Вага 1 упаковки | 71,0 г |
| Тип 2 упаковки | BB1 |
| Кількість одиниць у 2 упаковці | 10 |
| Висота 2 упаковки | 9,5 см |
| Ширина 2 упаковки | 18,5 см |
| Довжина 2 упаковки | 27,5 см |
| Вага 2 упаковки | 795,0 г |
| Тип 3 упаковки | S04 |
| Кількість одиниць у 3 упаковці | 120 |
| Висота 3 упаковки | 30,0 см |
| Ширина 3 упаковки | 40,0 см |
| Довжина 3 упаковки | 60,0 см |
| Вага 3 упаковки | 10,184 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Senator |
| Країна виробник | Франція |
| Вага | 68 г |
| Колір кнопки | Білий |
| Колір корпусу | Білий |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 2300 Вт |
| Підсвічування | Так |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Перехресний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 73 мм |
| Довжина | 37 мм |
| Ширина | 73 мм |
- Ціна: 702 ₴

