
Рамка 4-пост Береза Sedna Elements
- В наявності
- Код: SDD380804
1 016 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Інформація для замовлення

| Назва серії | Sedna Design&Elements |
|---|---|
| Діапазон | Sedna |
| Тип виробу або компоненту | Рамка |
| Колір | Береза |
| Кількість постів | 4 поста |
|---|---|
| Матеріал видимих деталей | Термопластик ABS-UV |
| Тип покриття | Сатиновий |
| Монтаж електроустановчих виробів | Відкритий |
| Висота | 298 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Глибина | 10 мм |
| Маса нетто | 0,064 кг |
| Ступінь захисту | IP20 |
|---|
| Тип 1 упаковки | PCE |
|---|---|
| Кількість одиниць у 1 упаковці | 1 |
| Висота 1 упаковки | 0,8 см |
| Ширина 1 упаковки | 8,7 см |
| Довжина 1 упаковки | 30 см |
| Вага 1 упаковки | 73 г |
| Тип 2 упаковки | S03 |
| Кількість одиниць у 2 упаковці | 90 |
| Висота 2 упаковки | 30 см |
| Ширина 2 упаковки | 30 см |
| Довжина 2 упаковки | 40 см |
| Вага 2 упаковки | 6,968 кг |
| Тип 3 упаковки | P12 |
| Кількість одиниць у 3 упаковці | 2160 |
| Висота 3 упаковки | 105 см |
| Ширина 3 упаковки | 80 см |
| Довжина 3 упаковки | 120 см |
| Вага 3 упаковки | 179,232 кг |
- Ціна: 1 016 ₴

