
Подвійна розетка з заземленням та захисними шторками Алюміній Sedna Design
- В наявності
- Код: SDD313221
499 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Завдяки своїй формі та розмаїттю текстур, у серії відображаються сучасні тенденції та вишукана естетика. Серія Sedna Design- це останній штрих, який додасть вишуканості та довершить будь-який сучасний інтер’єр.
Сучасні, вишукані лінії та чотири кольори накладок Sedna Design були розроблені, щоб відповідати сучасним тенденціям дизайну інтер’єру та створювати унікальну атмосферу. Плавні лінії виглядають естетично, а шовкове й гладке покриття- приємне на дотик.
Ми надаємо знижку на всю продукцію Schneider Electric при замовленні
від 1000 грн - 5%
від 3000 гр-10%
від 5000 гр-15%
| Назва серії | Sedna Design&Elements |
|---|---|
| Діапазон | Sedna |
| Функція | Розетка |
| Монтаж пристрою | Вбудований |
| Форма доставки | Повний комплект |
| Тип пакування | Упаковка |
| Конфігурація вихідних полюсів | Подвійна, з заземленням та шторками |
| Опис стандарту розетки | Заземлення |
| Outlet standard deviation | Європейський |
| Номінальний струм | 16 A на 250 В Змінний струм |
| Колір | Алюміній |
| Код кольору | RAL 9006 |
| Кількість в одному комплекті | 1 одиниця |
| Діапазон потужності | 3680 Вт |
|---|---|
| Вид клем | Безгвинтові затискачі |
| Ємність терміналу | 2 кабель(лі)2,5 мм² |
| Тип кабелю | Жорсткий |
| Довжина зачистки проводів | 13 мм |
| Матеріал видимих деталей | PC |
| Тип покриття | Фарбований |
| Режим фіксації | Гвинти або монтажні лапки, Робочий діапазон монтажних лапок 52…77 мм Монтажні лапки, Робочий діапазон монтажних лапок 52…69 мм |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Глибина | 49 мм |
| Глибина видимої частини | 24 мм |
| Маса нетто | 0,095 кг |
| Стандарти | IEC 60884-1 |
|---|---|
| Знак відповідності | CE EAC |
| Сертифікація виробу | VDE Aenor |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип 1 упаковки | PCE |
|---|---|
| Кількість одиниць у 1 упаковці | 1 |
| Висота 1 упаковки | 5 см |
| Ширина 1 упаковки | 8,5 см |
| Довжина 1 упаковки | 12 см |
| Вага 1 упаковки | 99 г |
| Тип 2 упаковки | BB1 |
| Кількість одиниць у 2 упаковці | 8 |
| Висота 2 упаковки | 9,5 см |
| Ширина 2 упаковки | 18,5 см |
| Довжина 2 упаковки | 27,5 см |
| Вага 2 упаковки | 883 г |
| Тип 3 упаковки | S04 |
| Кількість одиниць у 3 упаковці | 96 |
| Висота 3 упаковки | 30 см |
| Ширина 3 упаковки | 40 см |
| Довжина 3 упаковки | 60 см |
| Вага 3 упаковки | 11,234 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Вага | 95 г |
| Заземлення | Так |
| Захисна кришка | Ні |
| Захисні шторки | Так |
| Колір корпусу | Алюміній |
| Кількість роз'ємів | 2 |
| Напруга | 250 В |
| Номінальний струм | 16 А |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 49 мм |
| Ширина | 85 мм |
- Ціна: 499 ₴

