
Датчик руху з кнопкою 10 A Чорний Sedna Design
- В наявності
- Код: SDD114504
4 527 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Завдяки своїй формі та розмаїттю текстур, у серії відображаються сучасні тенденції та вишукана естетика. Серія Sedna Design- це останній штрих, який додасть вишуканості та довершить будь-який сучасний інтер’єр.
Сучасні, вишукані лінії та чотири кольори накладок Sedna Design були розроблені, щоб відповідати сучасним тенденціям дизайну інтер’єру та створювати унікальну атмосферу. Плавні лінії виглядають естетично, а шовкове й гладке покриття- приємне на дотик.
Ми надаємо знижку на всю продукцію Schneider Electric при замовленні
від 1000 грн - 5%
від 3000 гр-10%
від 5000 гр-15%
| Діапазон | Sedna |
|---|---|
| Функція | Датчик руху |
| Додаток для пристрою | Керування світлом |
| Форма доставки | Механізм з супортом |
| Тип датчика | PIR |
| Відтінок кольору | Чорний |
| Монтаж пристрою | Вбудований |
|---|---|
| Номінальний струм | 10 A на 230 В Змінний струм 50 Гц |
| Доступні функції | Автоматичний з ручним регулюванням |
| Регулювання інтенсивності освітлення | 5…1000 люкс |
| Затримка часу | 2 с...20 хв |
| Горизонтальний кут | 160 ° |
| Вид клем | Гвинтовий затискач |
| Тип керування | Ручний контроль Дистанційне керування за допомогою допоміжної кнопки Датчик руху Автоматичний |
| Ємність терміналу | 1 кабель(лі)2,5 мм² |
| Тип кабелю | Жорсткий Гнучкий |
| Довжина зачистки проводів | 8 мм |
| Тип навантаження | Лампа розжарювання - 2200 Вт - 230 В Змінний струм Галогенна лампа - 2000 Вт - 230 В Змінний струм Світлодіодна лампа - 0...130 W - 230 В Змінний струм Мотор (однофазний) - 1000 ВА - 230 В Змінний струм Галогенні лампи низької напруги - 1050 ВA - 12 В Змінний струм Галогенні лампи низької напруги - 500 ВА - 12 В Змінний струм Компактна люмінесцентна лампа - 200 Вт - 230 В Змінний струм |
| Режим фіксації | Гвинти |
| Матеріал видимих деталей | Термопластик ABS-UV |
| Тип покриття | Фарбований |
| Висота | 73 мм |
| Ширина | 73 мм |
| Глибина | 48 мм |
| Маса нетто | 0,092 кг |
| Знак відповідності | CE EAC |
|---|---|
| Ступінь захисту | IP20 |
| Температура навколишнього повітря для збер | -10…50 °C |
| Робоча температура навколишнього повітря | 5…35 °C |
| Сертифікація виробу | CE EAC |
| Тип 1 упаковки | PCE |
|---|---|
| Кількість одиниць у 1 упаковці | 1 |
| Висота 1 упаковки | 8,0 см |
| Ширина 1 упаковки | 9,5 см |
| Довжина 1 упаковки | 9,5 см |
| Вага 1 упаковки | 166,0 г |
| Тип 2 упаковки | S02 |
| Кількість одиниць у 2 упаковці | 12 |
| Висота 2 упаковки | 15,0 см |
| Ширина 2 упаковки | 30,0 см |
| Довжина 2 упаковки | 40,0 см |
| Вага 2 упаковки | 2,227 кг |
| Тип 3 упаковки | P12 |
| Кількість одиниць у 3 упаковці | 384 |
| Висота 3 упаковки | 75,0 см |
| Ширина 3 упаковки | 80,0 см |
| Довжина 3 упаковки | 120,0 см |
| Вага 3 упаковки | 83,264 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Вага | 92 г |
| Колір кнопки | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість клавіш | 1 шт. |
| Напруга | 230 В |
| Номінальний струм | 10 А |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Датчик руху |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 73 мм |
| Довжина | 48 мм |
| Ширина | 73 мм |
- Ціна: 4 527 ₴

