
Комп'ютерна розетка RJ45 CAT5E UTP Чорний Sedna Design
- В наявності
- Код: SDD114451
638 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Завдяки своїй формі та розмаїттю текстур, у серії відображаються сучасні тенденції та вишукана естетика. Серія Sedna Design- це останній штрих, який додасть вишуканості та довершить будь-який сучасний інтер’єр.
Сучасні, вишукані лінії та чотири кольори накладок Sedna Design були розроблені, щоб відповідати сучасним тенденціям дизайну інтер’єру та створювати унікальну атмосферу. Плавні лінії виглядають естетично, а шовкове й гладке покриття- приємне на дотик.
Ми надаємо знижку на всю продукцію Schneider Electric при замовленні
від 1000 грн - 5%
від 3000 гр-10%
від 5000 гр-15%
| Функція | Мультимедійна розетка |
|---|---|
| Додаток для пристрою | Комунікаційні функції |
| Форма доставки | Механізм з супортом |
| Роз'єм екрануючого типу | UTP |
| Тип data-конектора | RJ45 - кат. 5e |
| Колір рамки | Чорний |
| Категорія мережі | 5e |
|---|---|
| Кількість розеток | 1 |
| Тип кабелю | Жорсткий |
| Вид клем | IDC |
| Матеріал видимих деталей | Термопластик ABS-UV |
| Тип покриття | Глянцевий |
| Напрямок підключення | Прямий |
| Монтаж | Вбудований |
| Режим фіксації | Монтажні лапки, Робочий діапазон монтажних лапок 51…80 мм Гвинти |
| Висота | 73 мм |
| Ширина | 73 мм |
| Глибина | 35 мм |
| Глибина видимої частини | 13 мм |
| Ступінь захисту | IP20 |
|---|
| Тип 1 упаковки | PCE |
|---|---|
| Кількість одиниць у 1 упаковці | 1 |
| Висота 1 упаковки | 4,5 см |
| Ширина 1 упаковки | 7,5 см |
| Довжина 1 упаковки | 7,5 см |
| Вага 1 упаковки | 58,0 г |
| Тип 2 упаковки | BB1 |
| Кількість одиниць у 2 упаковці | 10 |
| Висота 2 упаковки | 9,5 см |
| Ширина 2 упаковки | 18,5 см |
| Довжина 2 упаковки | 27,5 см |
| Вага 2 упаковки | 700,0 г |
| Тип 3 упаковки | S04 |
| Кількість одиниць у 3 упаковці | 120 |
| Висота 3 упаковки | 30,0 см |
| Ширина 3 упаковки | 40,0 см |
| Довжина 3 упаковки | 60,0 см |
| Вага 3 упаковки | 9,055 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Висота | 73 мм |
| Довжина | 35 мм |
| Колір | Чорний |
| Кількість портів | 1 шт. |
| Поставляється | З модулями |
| Тип | Мережева розетка |
| Тип монтажу | Внутрішній |
| Тип портів | RJ-45 |
| Ширина | 73 мм |
- Ціна: 638 ₴

