
Термостат тепла підлога Алюміній Sedna Design
- В наявності 1 од.
- Код: SDD113507
4 989 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Завдяки своїй формі та розмаїттю текстур, у серії відображаються сучасні тенденції та вишукана естетика. Серія Sedna Design- це останній штрих, який додасть вишуканості та довершить будь-який сучасний інтер’єр.
Сучасні, вишукані лінії та чотири кольори накладок Sedna Design були розроблені, щоб відповідати сучасним тенденціям дизайну інтер’єру та створювати унікальну атмосферу. Плавні лінії виглядають естетично, а шовкове й гладке покриття- приємне на дотик.
Ми надаємо знижку на всю продукцію Schneider Electric при замовленні
від 1000 грн - 5%
від 3000 гр-10%
від 5000 гр-15%
| Назва серії | Sedna Design&Elements |
|---|---|
| Функція | Термостат теплої підлоги |
| Форма доставки | Механізм з супортом |
| Колір рамки | Алюміній |
| Номінальний струм | 16 A на 230 В Змінний струм 50 Гц |
|---|---|
| Діапазон потужності | 3600 Вт |
| Точність вимірювання | 1 °C |
| Ємність терміналу | 1 кабель(лі)2,5 мм² |
| Тип кабелю | Жорсткий Гнучкий |
| Довжина зачистки проводів | 8 мм |
| Вид клем | Гвинтові клеми |
| Діапазон налаштування температури | 5…50 °C |
| Матеріал видимих деталей | Термопластик ABS-UV |
| Тип покриття | Фарбований |
| Монтаж | Вбудований |
| Режим фіксації | Гвинти |
| Висота | 71 мм |
| Ширина | 71 мм |
| Глибина | 47 мм |
| Глибина видимої частини | 17,7 мм |
| Маса нетто | 0,21704 кг |
| Ступінь захисту | IP20 |
|---|---|
| Знак відповідності | CE |
| Стандарти | EN 60730-2-9 |
| Тип 1 упаковки | PCE |
|---|---|
| Кількість одиниць у 1 упаковці | 1 |
| Висота 1 упаковки | 8,0 см |
| Ширина 1 упаковки | 9,5 см |
| Довжина 1 упаковки | 9,5 см |
| Вага 1 упаковки | 219,0 г |
| Тип 2 упаковки | S02 |
| Кількість одиниць у 2 упаковці | 12 |
| Висота 2 упаковки | 15,0 см |
| Ширина 2 упаковки | 30,0 см |
| Довжина 2 упаковки | 40,0 см |
| Вага 2 упаковки | 2,872 кг |
| Тип 3 упаковки | P12 |
| Кількість одиниць у 3 упаковці | 384 |
| Висота 3 упаковки | 78,0 см |
| Ширина 3 упаковки | 80,0 см |
| Довжина 3 упаковки | 120,0 см |
| Вага 3 упаковки | 103,904 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Вага | 217 г |
| Колір кнопки | Білий |
| Колір корпусу | Алюміній |
| Кількість клавіш | 1 шт. |
| Напруга | 230 В |
| Номінальний струм | 16 А |
| Підсвічування | Ні |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Розумний вимикачі |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 71 мм |
| Довжина | 47 мм |
| Ширина | 71 мм |
- Ціна: 4 989 ₴

