
Коробка для поверхневого монтажу багатопостова Білий Sedna Design
- В наявності
- Код: SDD111902
256 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Завдяки своїй формі та розмаїттю текстур, у серії відображаються сучасні тенденції та вишукана естетика. Серія Sedna Design- це останній штрих, який додасть вишуканості та довершить будь-який сучасний інтер’єр.
Сучасні, вишукані лінії та чотири кольори накладок Sedna Design були розроблені, щоб відповідати сучасним тенденціям дизайну інтер’єру та створювати унікальну атмосферу. Плавні лінії виглядають естетично, а шовкове й гладке покриття- приємне на дотик.
Ми надаємо знижку на всю продукцію Schneider Electric при замовленні
від 1000 грн - 5%
від 3000 гр-10%
від 5000 гр-15%
| Назва серії | Sedna Design&Elements |
|---|---|
| Діапазон | Sedna |
| Тип виробу або компоненту | Розподільча коробка |
| Додаток для пристрою | Кріплення |
| Код кольору | RAL 9003 |
| Колір | Білий |
| Монтаж пристрою | Поверхня |
|---|---|
| Матеріал видимих деталей | Термопластик ABS-UV |
| Тип покриття | Глянцевий |
| Висота | 84 мм |
| Ширина | 78 мм |
| Глибина | 43 мм |
| Глибина видимої частини | 43 мм |
| Маса нетто | 0,040 кг |
| Ступінь захисту | IP20 |
|---|
| Тип 1 упаковки | PCE |
|---|---|
| Кількість одиниць у 1 упаковці | 1 |
| Висота 1 упаковки | 4,0 см |
| Ширина 1 упаковки | 7,5 см |
| Довжина 1 упаковки | 8,5 см |
| Вага 1 упаковки | 47,0 г |
| Тип 2 упаковки | BB1 |
| Кількість одиниць у 2 упаковці | 12 |
| Висота 2 упаковки | 9,5 см |
| Ширина 2 упаковки | 18,5 см |
| Довжина 2 упаковки | 27,5 см |
| Вага 2 упаковки | 669,0 г |
| Тип 3 упаковки | S04 |
| Кількість одиниць у 3 упаковці | 144 |
| Висота 3 упаковки | 30,0 см |
| Ширина 3 упаковки | 40,0 см |
| Довжина 3 упаковки | 60,0 см |
| Вага 3 упаковки | 8,666 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Вага | 40 г |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість роз'ємів | 1 |
| Спосіб установки | Накладний |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 84 мм |
| Довжина | 43 мм |
| Ширина | 78 мм |
- Ціна: 256 ₴

