
Розетка комбінована RJ45 CAT6 UTP+TV інд Білий Sedna Design
- В наявності
- Код: SDD111469T
909 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Завдяки своїй формі та розмаїттю текстур, у серії відображаються сучасні тенденції та вишукана естетика. Серія Sedna Design- це останній штрих, який додасть вишуканості та довершить будь-який сучасний інтер’єр.
Сучасні, вишукані лінії та чотири кольори накладок Sedna Design були розроблені, щоб відповідати сучасним тенденціям дизайну інтер’єру та створювати унікальну атмосферу. Плавні лінії виглядають естетично, а шовкове й гладке покриття- приємне на дотик.
Ми надаємо знижку на всю продукцію Schneider Electric при замовленні
від 1000 грн - 5%
від 3000 гр-10%
від 5000 гр-15%
| Діапазон | Sedna |
|---|---|
| Серія продукту | Sedna Design&Elements |
| Тип виробу або компоненту | Мультисервісна розетка |
| Монтаж пристрою | Вбудований |
| Режим фіксації | Гвинти |
| Відтінок кольору | Білий |
| Опис виробу | Механізм з супортом |
|---|---|
| Кількість терміналів (розетка) | 2 |
| Категорія комунікаційної мережі (RJ45) | 6 |
| Тип екранування кабелю (RJ45) | UTP |
| Тип комунікаційної мережі (RJ45) | RJ45 |
| Тип розетки для телевізора (TV) | TV |
| Роз'єм для телевізора (TV) | Коксіальний |
| Затухання шляху (TV) | 4 дБ TV зв'язок5…2200 МГц |
| Клеми підключення | IDC |
| Ширина | 73 мм |
| Висота | 73 мм |
| Глибина | 37 мм |
| Ступінь захисту | IP20 |
|---|
| Тип 1 упаковки | PCE |
|---|---|
| Кількість одиниць у 1 упаковці | 1 |
| Висота 1 упаковки | 4 см |
| Ширина 1 упаковки | 7,5 см |
| Довжина 1 упаковки | 7,5 см |
| Вага 1 упаковки | 95 г |
| Тип 2 упаковки | BB1 |
| Кількість одиниць у 2 упаковці | 10 |
| Висота 2 упаковки | 9,5 см |
| Ширина 2 упаковки | 18,5 см |
| Довжина 2 упаковки | 27,5 см |
| Вага 2 упаковки | 1,072 кг |
| Тип 3 упаковки | S03 |
| Кількість одиниць у 3 упаковці | 60 |
| Висота 3 упаковки | 30 см |
| Ширина 3 упаковки | 30 см |
| Довжина 3 упаковки | 40 см |
| Вага 3 упаковки | 6,848 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Висота | 73 мм |
| Довжина | 37 мм |
| Категорія | 6 |
| Колір | Білий |
| Кількість портів | 2 шт. |
| Поставляється | З модулями |
| Тип | Комбінована розетка |
| Тип монтажу | Внутрішній |
| Тип портів | RJ-45 |
| Ширина | 73 мм |
- Ціна: 909 ₴

