
Коробка під однофазний лічильник КДЕ-2 ударостійка синя
- Готово до відправки
- Код: 26469
432 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коробка для лічильника призначена для монтажу лічильника електричної енергії, а також захисної апаратури, автоматичних вимикачів тощо. Такі корпуси мають спеціальні отвори опломбування. Корпус пластиковий, накладний із прозорою верхньою частиною, під однофазний електронний лічильник. Щиток для лічильника виконується із ступенем захисту IP55. Купити розподільчий щит КДЕ-2 можна на сайті нашого інтернет-магазину.
КОРОБКА ПІД ОДНОФАЗНИЙ ЛІЧИЛЬНИК КДЕ-2 УДАРОСТІЙКА СИНЯ
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Тип монтажу: накладний
- для електронних лічильників
- Кількість модулів: 3
- Матеріал корпусу: ПВХ
- Колір корпусу: синій
- Верхня частина: прозора
- Температура експлуатації: -40 ºС до +85 ºС
- Габартні розміри ГхШхВ: 120х180х310 мм
- Ступінь захисту: IP55
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Варіант установки | Настінний |
| Конструкція | Суцільнозварна |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 55 |
| Тип використання | Для зовнішніх робіт |
| Тип корпусу | Антивандальний ящик |
| Тип монтажу | Вбудовуваний |
| Тип продукції | Готовий продукт |
| Конструктивні особливості | |
| Введення кабелю | Через підставу шафи |
| Кількість відсіків | 1 |
| Кількість модулів | 3 |
| Габаритні розміри | |
| Висота без опор | 310 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Поставка шафи | В зібраному вигляді |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | пвх |
| Колір дверей | Прозорі |
- Ціна: 432 ₴



