Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коробка для лічильника призначена для монтажу лічильника електричної енергії, а також захисної апаратури, автоматичних вимикачів тощо. Такі корпуси мають спеціальні отвори опломбування. Корпус пластиковий, накладний із прозорою верхньою частиною, під однофазний електронний лічильник. Щиток для лічильника виконується із ступенем захисту IP55. Купити розподільчий щит КДЕ-2 можна на сайті нашого інтернет-магазину.
КОРОБКА ПІД ОДНОФАЗНИЙ ЛІЧИЛЬНИК КДЕ-2
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Тип монтажу: накладний
- для електронних лічильників
- Кількість модулів: 3
- Матеріал корпусу: ПВХ
- Колір корпусу: чорний
- Верхня частина: прозора
- Температура експлуатації: -40 ºС до +85 ºС
- Габартні розміри ГхШхВ: 100х160х310 мм
- Ступінь захисту: IP55
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Варіант установки | Настінний |
| Конструкція | Суцільнозварна |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 55 |
| Тип використання | Для зовнішніх робіт |
| Тип корпусу | Ящик електричний |
| Тип монтажу | Вбудовуваний |
| Тип продукції | Готовий продукт |
| Конструктивні особливості | |
| Введення кабелю | Через підставу шафи |
| Кількість відсіків | 1 |
| Кількість модулів | 3 |
| Габаритні розміри | |
| Висота без опор | 310 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Поставка шафи | В зібраному вигляді |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | пвх |
| Колір дверей | Прозорі |
- Ціна: 337 ₴




