
LED світильник сонячний IP54 TITANUM 700Lm 5000K Сенсорний
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 27550/ TL-SLSO-105-S
1 151 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
LED світильник сонячний IP54 TITANUM 700Lm 5000K Сенсорний - призначений для освітлення прибудинкових територій та дачних ділянок, в’їздів та виїздів, доріг, парків, скверів, доріжок, майданчиків, зон відпочинку. Конструкція дозволяє кріпити ліхтар на стовпи, а також стіни за допомогою додаткового кронштейну (в комплект не входить). Сонячна панель розташована в корпусі ліхтаря з його зовнішньої сторони, це робить його ультратонким та досить компактним. Ліхтар та сонячна панель це невід’ємні частини продукту і не можуть використовуватись окремо. Особливістю цих ліхтарів є вбудований акумулятор (LiFePO4), який має багато переваг над іншими типами батарей та дозволяє працювати до 12 годин на одному заряді. Ліхтар має вбудований датчик руху, що дозволяє автоматично вмикати світло, як тільки в зоні його дії з’являється рух. Має тривалий термін експлуатації. Корпус ліхтаря та оптичні лінзи стійкі до ультрафіолетового випромінювання. Гарантія - 1 рік.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Titanum |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1210 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | Діоди |
| Діаметр кріплення | 52 мм |
| Застосування освітлення | Для освітлення вулиць, парків |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 5000K |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Кількість світлодіодів | 30 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга | 3.2 В |
| Потужність | 16 Вт |
| Світловий потік | 700 лм |
| Спосіб монтажу | На консоль |
| Спосіб освітлення | Заливаюче освітлення |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Тип живлення | Сонячна батарея |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Додаткові характеристики | |
| Індекс передачі кольору, не менше | 80 |
| Датчик руху | Так |
| Коефіцієнт потужності | 0.9 |
| Лампочка в комплекті | Так |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Розміри | |
| Висота | 4.8 см |
| Довжина | 39.4 см |
| Ширина | 23.5 см |
| Основна | |
| Потужність сонячної панелі: | панель 5W 5V |
| Кут розсіювання | 60° |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| ємність акумулятора: | 5Ah |
- Ціна: 1 151 ₴









