
Вбудований світлодіодний світильник Feron AL702 24W
- В наявності
- Код: 01906
257 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Світлодіодний світильник типу Frameless, що може використовуватися для освітлення як житлових, так адміністративно-офісних приміщень, готелів, кафе, ресторанів тощо.
Основні переваги світильника:
Енергоефективність. Світильники має високий показник енергоефективності - 100Лм/Вт
Дизайн та конструкція. Безрамковий корпус світильника виглядає цільною конструкцією без зайвих елементів. Об'ємний та водночас тонкий плафон забезпечує бокове свічення торцевої частини світильника, що збільшує кут розсіювання світла.
Зручність монтажу. Модель обладнана механізмом регулювання вбудованного розміру світильника. Це забезпечує максимальну зручність монтажу.
Економічність. Сучасний світлодіодний світильник, що дозволяє зекономити до 90% електроенергії у порівнянні зі звичайними настільними лампами.
Комфортне світло. Забезпечує комфортне, якісне, екологічне та безпечне для очей освітлення.
Якість конструкції. Якісний приємний на дотик пластик, сучасні електронні компоненти та комплектуючі, що забезпечують надійну та тривалу роботу світильника.
Ресур роботи. 30 000 годин
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність | 24 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Світловий потік | 2400 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | LED модуль |
| Тип світильника | Врізний |
| Форма | Квадратна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 20 см |
| Довжина | 170 см |
| Ширина | 170 см |
| Основна | |
| Вбудований розмір | 36 х 135 мм |
- Ціна: 257 ₴

