
Модуль для віддаленого управління онлайн ДБЖ LogicPower
- Готово до відправки
- Код: 9323
5 001 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мережева карта для установки в ДБЖ Smart Online, дозволяє виконати підключення через мережу Інтернет для здійснення віддаленого моніторингу та установки налаштувань ДБЖ SmartOnline. Є зручним і сучасним рішенням для віддаленого керування ДБЖ Smart Online. Інтерфейс підключення до ПК -RS232 Кількість в коробці - 1 Гарантія - 24
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 17 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 43 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | LED |
| Інтерфейс для під'єднання зовнішніх пристроїв | RS232 - опціонально |
| Вага (кг) | 0,16 |
| Тип ДБЖ | модуль для віддаленого управління |
- Ціна: 5 001 ₴

