
Акумулятор LP LiFePO4 12V (12,8V) - 230 Ah (2944Wh) (BMS 80A/40A) пластик для ДБЖ
- Немає в наявності
- Код: 20259
36 708 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Акумулятори нового покоління LiFePO4 мають високий ККД (до 94%), низький саморозряд і широкий діапазон робочих температур (-15 ~ +60°C).
Акумулятори LiFePO4 швидко заряджаються, повністю герметичні (можна експлуатувати в будь-якому положенні) і мають компактні розміри.
Все сказане вище робить LiFePO4 незамінними для тих, хто шукає кращий літієвий акумулятор для ДБЖ.
Принцип роботи ДБЖ із зовнішнім акумулятором побудовано таким чином, що коли із загальної мережі зникає електроенергія, акумулятор віддає накопичену ємність споживачеві (відбувається розряд батареї), а потім, після включення живлення в мережу ДБЖ автоматично заряджає акумулятор.
Практичне застосування показало, що універсальний LiFePO4 акумулятор сумісний не з усіма типами ДБЖ. Більшість стандартних джерел безперебійного живлення «не бачать» розряджений літієвий АКБ, і, як наслідок, не заряджають його.
Якщо Вам потрібен акумулятор для ДБЖ, і Ви не знаєте, який краще, вибирайте літій-залізо-фосфатні акумуляторні батареї для безперебійника від LogicPower.
Технічні фахівці LogicPower розробили та впровадили унікальну схему, яка дозволяє всім модифікаціям джерел безперебійного живлення без проблем заряджати акумулятори LiFePO4.
УВАГА! Акумулятор [Артикул] заборонено використовувати як стартерний АКБ в автомобілях та інших транспортних засобах!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 480 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 230 |
| Вага (кг) | 19 |
| Контролер | 12 V 4S Dis 80 A Ch 40 А |
| Мінімальна робоча напруга | 10 V |
| Номінальна робоча напруга | 12 |
| Тип підключення | T11 (під болт М8) |
- Ціна: 36 708 ₴



