
Акумулятор мультигелевий AGM LPM-MG 12V - 20 Ah для Mercedes
- Немає в наявності
- Код: 10770
2 688 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумулятор LPM-MG 12V - 20 Ah для Mercedes допоміжний - призначений для живлення бортової мережі автомобілів Mercedes. Батарея забезпечує стабільне і стійке живлення електричним струмом бортовий комп"ютер та інше електрообладнання автомобіля. Акумулятор LPM-MG 12V - 20 Ah виготовлений за технологією AGM та належить до необслуговуваних батарей завдяки герметичному корпусу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Висота | 166 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 5,7 |
| Ємність акумулятора | 20 мА/рік |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик |
| Напрацювання | 800 циклів заряду |
| Напруга | 12 В |
| Пусковий струм | 100 A |
| Ток заряда | 2 А |
| Тип акумулятора | AGM мультигелевий |
| Тип струмовиведення | T3 |
- Ціна: 2 688 ₴



