
Світлодіодний світильник Feron AL527-S 9Вт 4000K
- Готово до відправки
- Код: 3242
24 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вбудований світлодіодний світильник з декоративним окантуванням.
Дизайн. Стильне металеве окантування корпусу, що гармонічно доповнюватиме будь-який інтер’єр.
Якість конструкції. Якісний драйвер та сучасні електронні комплектуючі, що забезпечують надійну роботу світильника. Висока якість матеріалів та збірки.
Якісне світло. Миттєве вмикання. Рівне комфортне свічення без мерехтіння та пульсацій.
Економічність. Завдяки світлодіодній технології дозволяє економити до 90% електроенергії у порівнянні з лампами розжарювання та галогенними лампами.
Тривалий ресурс роботи світильників в 30 000 годин.
Гарантія 1 рік.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс кольоропередачі, CRI | ≥80 |
| Вбудований розмір | 86 мм mm |
| Гарантія | 12 місяців |
| Клас енергоефективності | F |
| Колір | Білий |
| Колір свічення | нейтральний |
| Корельована колірна температура | 4000K |
| Кількість в ящику, шт | 50 |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал розсіювача | Полікарбонат |
| Напруга, В | 230 |
| Потужність в робочому режимі Pon, W | 9 |
| Розмір | 120*28 мм |
| Світловий потік, lm | 720 |
| Строк служби L<sub>70</sub>B<sub>50</sub>, hours | 25000 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Сумісність з димерами | Немає |
| Термін служби | 30000 годин років |
| Тип джерела світла | LED |
| Тип світильника | вбудований |
| Функція діммування | Немає |
- Ціна: 24 ₴



