
Конектор SMD5050 PROLUM™ RGB 8mm (провід 4 pin + затискач)
- Немає в наявності
- Код: 503019
3 194 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конектор SMD5050 PROLUM™ RGB 8mm (провід 4 pin + затискач)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PROLUM |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Кількість контактів | 4 |
| ОСНОВНІ | |
| Сумісність | Для LED стрічки 5V,12V,24V,48V 8 мм |
| Тип стрічки | SMD |
| Ширина стрічки | 8мм |
| Номінальна напруга | 5V, 12V, 24V, 48V |
- Ціна: 3 194 ₴


