
Контролер доступу GV-CEM-004-K16
- Готово до відправки
- Код: 20120
1 557 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Контролер доступу (СКУД) — це пристрій, який аналізує інформацію з ідентифікатора та відкриває (або блокує) механізми системи безпеки. Найчастіше ці пристрої використовуються для керування замками, турнікетами чи шлагбаумами.
- Тип - контролери доступу,
- Вигляд монтажу - накладний,
- Для встановлення - в приміщенні або на вулиці,
- Індикація є,
- Ємність - 2000,
- Призначення - управління електрозамком,
- Ступінь захисту - IP67,
- Живлення - 12V/30mA,
- Матеріал корпусу - метал,
- Колір - металік, чорний.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GreenVision |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | є |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Колір | металік, чорний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Місткість | 2000 |
| Призначення | управління електрозамком |
| Робоча температура | -45 ~ +60 |
| Ступінь захисту IP | IP67 |
| Ширина | 80 мм |
| Харчування | 12/30 |
- Ціна: 1 557 ₴


