
Комутатор мережевий GV-002-H-08P
- Готово до відправки
- Код: 5650
564 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мережевий комутатор GV-002-H-08P на вісім портів 10/100 Мбіт з Auto-Negotiation RJ45 і підтримкою Auto-MDI / MDIX застосовується з"єднання декількох вузлів в мережі (комп"ютерні пристрої, прилади для відеоспостереження та ін.). Відповідає стандартам IEEE802.3 і IEEE802.3u. Підтримує IEEE802 і три режими повного дуплексу і напівдуплекса.
Мережевий комутатор GV-002-H-08P обладнаний світлодіодним індикацією активності роботи портів. Пластиковий корпус.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GreenVision |
| Колір | Білий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блок живлення | вхід AC 100-240V, вихід DC 5V 1А |
| Вага (кг) | 0,2 |
| Висота | 30 мм |
| Вхідна напруга | 110-240 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 140 мм |
| Кількість LAN портів | 8 портів |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Робоча температура | -20 ~ +50 |
| Ширина | 75 мм |
- Ціна: 564 ₴

