
Комутатор мережевий GV-001-H-05P
- Готово до відправки
- Код: 5649
458 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мережевий комутатор GV-001-H-05P на п"ять портів 10/100 Мбіт RJ45 з підтримкою Auto-MDI / MDIX застосовується з"єднання декількох вузлів в мережі (комп"ютерні пристрої, прилади для відеоспостереження і ін. ). Відповідає стандартам IEEE802.3 і IEEE802.3u. Підтримує IEEE802 і три режими повного дуплексу і напівдуплекса.
Мережевий комутатор GV-001-H-05P обладнаний світлодіодним індикацією активності роботи портів. Пластиковий корпус.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GreenVision |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блок живлення | вхід AC 100-240V, вихід DC 5V 1А |
| Вага (кг) | 0,11 |
| Висота | 25 мм |
| Вхідна напруга | 110-240 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 85 мм |
| Колір | Білий |
| Кількість LAN портів | 5 портів |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Робоча температура | -20 ~ +50 |
| Ширина | 50 мм |
- Ціна: 458 ₴



