
Портативний світлодіодний ліхтарик TITANUM TLF-T14G 300Lm 5000K Gray
- Немає в наявності
- Код: 27513/TLF-T14G
395 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Портативний світлодіодний ліхтарик TITANUM призначений для індивідуального використання в темний час доби або в приміщеннях без освітлення.
я.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Titanum |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 91 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дальність світлового променя | 150 м |
| Довжина | 124 мм |
| Колір | Сірий |
| Колірна температура | 5000K |
| Кількість світлодіодів | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав |
| Світловий потік | 300 лм |
| Стан | Новий |
| Тип діода | LED |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип заряду | USB |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип ліхтаря | Ручний |
| Час роботи | 1.5 годин |
| Клас захисту, IP | 44 (захист від бризок) |
| Розміри: | 23mm х 124mm |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор заряду: | 4 рівневий |
| Захист від падіння: | 1 м |
| Матеріал лінзи: | Загартоване скло |
| Режим роботи | Увімкнений, стробоскоп |
| Спосіб заряду: | USB-C Вхід, USB 2.0 Вихід |
| Тип акумулятора | Li-ion 18650 1200mAh вбудований |
| Тип світлодіода: | XPG 5W |
- Ціна: 395 ₴

