
Сонячна панель LP Longi Solar Half-Cell 450W (35 профиль. монокристалл)
- Немає в наявності
- Код: 19825
4 402 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сонячна панель LP-450W (35 профіль. монокристал) - пристрій, призначений для перетворення сонячної енергії на електричну.
Сонячний модуль LP-450W (35 профіль. монокристал) виготовляється на сучасному обладнанні з матеріалів найвищої якості, що дає можливість збільшити ресурс та ефективність роботи сонячних панелей.
Технічні характеристики сонячної панелі LP-450W (35 профіль. монокристал):
- Потужність: 450 Вт;
- Тип: монокристалічні панелі;
- Габарити ДхШхВ - 2094х1038х35 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Потужність | 450 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2094 мм |
| Ширина | 1038 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 24,4 |
| Висота | 35 мм |
| Робоча температура | -40 ~ +85 |
| Струм короткого замикання | 11.6 A |
| Ступінь захисту IP | IP68 |
| Тип | монокристалічні панелі |
- Ціна: 4 402 ₴





