
LED світильник лінійний VIDEX 72W 1.2М 5000K 220V чорний
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 27637/ VLE-BN-72125B
890 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
LED світильник лінійний VIDEX (VLE-BN-72125B) 72W 1,2М 5000K – призначений для загального освітлення приміщень (торгівельних площ, складських, виробничих й ін.). Використовувати слід в тільки приміщені так як світильник не має додаткового захисту від пилу та вологи. Має широкий діапазон робочої температури і напруги. Заощаджує на експлуатаційних витратах, пов’язаних з відсутністю необхідності ремонту та заміни ламп або комплектуючих. Простий у монтажі та підключенні.
Світлодіодний лінійний світильник не містить ртуті. Корпус виготовлено із високоякісного полікарбонату та алюмінію, що робить даний світильник стійким до пошкоджень та більш витривалим під час експлуатації. Клас захисту від пилу та вологи - IP20, тільки для використання в приміщені. Не підлягає утилізації у вигляді побутових відходів.
Має світловіддачу - 111Лм/Вт. Сумарна сила світлового потоку становить 8000Лм. Під час роботи світильника відсутнє мерехтіння, цим знижує навантаження на зір. Колірна температура - 5000К (денне світло). Кут розсіювання світла - 120°, що дозволяє якісно освітити приміщення.
Стійкий до великої кількості вмикання і вимикання (20 000). Ресурс роботи - 30 000 годин. Буде служити довго, що підтверджується гарантією - 3 роки. При виготовленні використовуються тільки безпечні матеріали.
При підключенні напряму до мережі забезпечить стабільну роботу при перепадах напруги. Робоча напруга 175-250В. В комплект клемна колодка не входить.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колірна температура | 5000K |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність лампи | 72 Вт |
| Світловий потік | 8000 лм |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Форма плафона | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 675 г |
| Висота | 45 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Клас енергоспоживання | А++++ |
| Максимальна сила струму | 386mA |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Тип освітлення | Світильник |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Термін служби | 3 років |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Енергоефективність: | 110Lm/W |
| Індекс передачі кольору, не менше | 80 |
| Застосування освітлення | Для виставкових залів, Для медичних установ, Для офісних приміщень, Для торгових площ, Для навчальних закладів |
| Робоча напруга (В) | 175-245 |
| Тип світильника | Загального освітлення |
| Розміри: | 1200mm x 60mm x 45mm |
- Ціна: 890 ₴
- Спосіб упаковки: 1шт в упаковці





