Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторний світильник у пластиковому корпусі з магнітним кріпленням. У світильника передбачена можливість регулювання колірної температури. Світильник заряджається через USB шнур, що йде в комплекті (1м) Час повної зарядки світильника 2-3 години. Місткість батареї становить 1200mAh Час роботи світильника 1,5-2,5 години в залежності від варіанта температури свічення, що використовується.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Колір | Білий |
| Світловий потік | 200 лм |
| Стан | Новий |
| Режими роботи ліхтаря | Інтенсивний |
| Тип заряду | Від мережі |
| Час роботи | 2.5 година |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип харчування | Акумулятор |
| Час заряду акумулятора | 3 година |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 27 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Товщина | 12 см |
- Ціна: 456 ₴




