
Акумулятор Videx LiFePO4 18650 (без захисту) 2200mAh
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 27589/ 8650-LFP/2200/1B
220 ₴
Показати оптові ціни+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ціна вказана за 1 шт !!! Батарейки можуть бути в різних блістерних упаковках.
Акумулятор літій-залізо-фосфатний
Акумулятор літій-залізо-фосфатний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 2200 мА/год |
| Кількість батарейок в упаковці | 50 шт. |
| Напруга | 3.2 В |
| Стан | Новий |
| Тип | Акумулятор |
| Типорозмір | 18650 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 44г |
| Мoдель | 18650 2000mAh |
| Максимальний заряд, mA: | 1000 |
| Розміри: | D18mm-H65.2mm |
| Основна | |
| Вид виробу | Літій-залізо- фосфатні |
- Ціна: 220 ₴

