
Світлодіодний світильник ANKA-8 Horoz Electric підсвічування для картин та дзеркал
- Немає в наявності
- Код: 040-014-0008-010
932 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ
Підсвічування для картин та дзеркал ANKA-8 – настінний світильник орієнтований на освітлення картин та підсвічування дзеркал. Виробник Horoz Electric (Туреччина). Гарантія на цю модель становить 24 місяці.
Світлодіодне джерело світла над дзеркалом або картиною із застосуванням технології LED SMD та POWER COB LED.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ANKA-8потужність: 8Вт
аналог лампи розжарювання: 64Вт
тип джерела світла: SMD LED
температура світла: 4200K
світловий потік: 570Лм
вмикач: так
підключення до мережі: 100-250V/50-60Hz
мінімальний термін експлуатації: 30.000 годин
КОМПЛЕКТ ПОСТАВКИ
підсвічування – 1шт.
інструкція з експлуатації – 1шт.
інструкція з встановлення – 1шт.
упаковка – 1шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Сріблястий |
| Колір плафона | Хром |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колірна температура | 4200К |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Алюміній, Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність лампи | 8 Вт |
| Світловий потік | 570 лм |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Арт-деко |
| Ступінь захисту IP | 45 |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасі/корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Форма плафона | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 185 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал розсіювача | Матовий полікарбонат |
- Ціна: 932 ₴



