
Світлодіодна лампа Feron LB-920 A80 20W 4000K E27
- В наявності
- Код: 01875
126 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Потужна лампа із серії Standard. Призначена для освітлення складських, виробничих, промислових, господарських та ін. приміщень. Корпус ламп виготовлений з найсучаснішої теплостійкої пластмаси та спрощеної алюмінієвої форми, зберігає всі необхідні параметри для тепловідводу. Тепловий режим світлодіодів повністю відповідає такій конструкції корпусу. Лампи оснащені IC-драйверами, що захищає їх від перепадів напруги. Крім того в лампах Standard, як і в інших світлодіодних лампах Feron, відсутні пульсації, що забезпечуть комфортний режим її роботи. Таким чином, дана серія ламп поєднала в собі сучасні іноваційні матеріали, високу якість виробництва та естетичну привабливість. Лампа є аналогом лампи розжарювання потужністю 200W. Має довготривалий ресурс роботи, що становить 30 000 годин.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
ВСЕ лампочки перед відправкою перевіряються на випорожнення! Гарантійний термін 24 місяці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 200 Вт |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Кут свічення | 200 град. |
| Максимальна колірна температура | 4000 К |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 20 Вт |
| Термін служби ламп | 30000 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Різьба |
| Форма лампочки | Капсула |
| Цоколь | E27 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 138 мм |
| Діаметр | 80 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Кількість в упаковці | 20 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюмопласт |
| Робоче положення | Вертикальне |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 1650 лм |
- Ціна: 126 ₴






