
Світильник VIDEX під лампу GX53 накладний поворотний Чорний VL-SPF18B-B
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 27674/ VL-SPF18B-B
431 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Стельовий точковий світильник під лампу GX53 – сучасне рішення для освітлення будь якого інтер’єру. Для роботи цих моделей світильника потрібна світлодіодна лампочка з цоколем GX53 і максимальною потужністю до 30Вт. Використовуються як для основного, так і для акцентного освітлення, зокрема для інтер'єрної підсвітки житлових, адміністративних та торговельних приміщень, кафе, ресторанів, готелів тощо. Сучасний дизайн та компактні розміри роблять їх універсальними. Кріпиться до будь-якої горизонтальної поверхні, як правило, до стелі, випромінюючи світло вниз. Використовуються виключно в приміщеннях, так як мають клас захисту від пилу та вологи IP20. Не містить шкідливих речовин. Після монтажу не вимагає обслуговування на протязі всього періоду експлуатації. Корпус виконаний з алюмінію, що не схильний до корозії на відміну від дешевих аналогів з металевим корпусом.
ОСОБЛИВОСТІ:
- Джерелом світла слугують світлодіоди, що забезпечують якісне освітлення в залежності від обраної вами лампи.
- Дозволяє значно економніше витрачати електроенергію порівняно з альтернативними джерелами світла.
- Робочий діапазон напруги АС 220-240В, 50/60 Гц.
- Тривалий термін служби та стійкість до великої кількості вмикань і вимикань.
- Може використовуватися як при низьких, так і при високих температурах.
- Заощаджує на експлуатаційних витратах, пов’язаних з відсутністю необхідності обслуговування або заміни витратних елементів.
- Міцний корпус виконаний з алюмінію та заліза, який має клас захисту від механічних пошкоджень, ударів та падінь - IK07.
Як джерело світла використовується одна лампочка з цоколем GX53 і максимальною потужністю 30W. Довговічний, має високий ступінь захисту від негативного впливу зовнішнього середовища. Буде служити довго, що підтверджується гарантією - 2 роки. При виготовленні використовуються тільки безпечні матеріали. Лампа в комплект до світильника не входить!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Чорний |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Тип цоколя | GX53 |
| Форма плафона | Циліндр |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 300 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна потужність навантаження, Вт | 30W |
| Розмір | 80mm х 82mm |
| Форма | Круглий |
- Ціна: 431 ₴
- Спосіб упаковки: 50шт в ящику


